1

Кандидат по округу № 198 Сергій Рудик (член партії ВО «Свобода», самовисування) роздав пенсіонерам м. Сміли та села Насачів пакунки з хустинкою та іконкою. За повідомленням окружної комісії округу, цю продукцію, як агітаційну, Сергій Рудик не зареєстрував.

Крім цього, в пакунках, окрім подарунків, лежали іменні листівки з привітанням  зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. На листівках вказано також адресу виборця. Звідки у Сергія Рудика адреси та імена пенсіонерів – невідомо. У міському осередку Пенсійного фонду України, де ці контакти є, говорять, що таких відомостей нікому не давали.

Довірена особа кандидата Сергія Рудика Сергій Воронов розповідає: «Через наші технічні можливості падарунки до багатьох людей доходять пізніше, ніж та сама Покрова була. Ціна подарунку не перевищує 36 гривень, тому це не вважається підкупом». Звідки база даних пенсіонерів, С. Воронов не знає, проте зауважує, що у мікрорайоні, де живе, сам подавав контакти людей, яких там можна привітати.

Крім цього, за інформацією окружної комісії ці подарунки не є зареєстрованими. Проте сьогодні у другій половині дня, представники кандидата для реєстрації принесли лише листівку. Довірена особа кандидата про це також нічого не знає.

Зазначимо, що представник Товариства політв’язнів та репресованих Анатолій Василенко по факту роздачі подарунків подав письмове звернення до центральної виборчої комісії та генеральної прокуратури.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.