
Жодних перешкод на шляху мітингувальників влада міста не створювала, йдеться у повідомленні прес-служби виконкому Черкаської міської ради.
Мерія Черкас не викликала спецпідрозділи міліції, які перебували під стінами обласного Будинку рад, де сьогодні о 10:00 розпочалась сесія міської ради.
Жодного контролю за будівлею облради з боку міста здійснено не було. Міськрада орендує зал засідань облради і не відповідає за охорону цього приміщення.

– Після того, як було заблоковано Будинок рад міські депутати з бульвару Т. Шевченка, 185 перейшли працювати у мерію, що по вулиці Б. Вишневецького, 36. Бажаючі вільно потрапили на засідання сесії. Сюди ми також спецпідрозділів не викликали. Попереджаючи утворення скупчення людей та можливої «давки» – були опущені турнікети, – зазначає керуючий справами Микола Кудрявцев. – Частина черкасців зайшла у мерію у залу засідань, а інша частина залишилась проводити мітинг біля головного входу.

Будьте чемні