Автор статті

13 коментарів

 1. Елена
  Елена at | | Reply

  З яких це пір бійкою називають те що , людина сидить біля машини, а їй зі спини б’ють погою по шиї та ломають шийні хребці?!!!!!!! А того кого затримали від пускають за 2 години допитів до дому з підпискою про не виїз! Ганьба !!!!!

 2. Сергій
  Сергій at | | Reply

  Подія сталася в смт Лисянка Черкаської обл.. 21.09.2013р. о 2 год. Ночі біля бару «Корона»
  Бар корона відкрився недавно але слава про нього розлетілася швидко звісно не з кращої сторони, а саме робота до 4-5 год. ,п’яні дебоші і звісно наркотики які розповсюджують жителі сусіднього м. Звенигородка. Неодноразові рейди міськадміністрації не виявляли порушень тому що не були там, звісно прикриває райвідділ миліції.
  Загиблий Коломієць Сергій 31.10.1989р.н. був добродушною , чуйною,веселою,дружелюбною людиною. Жителі містечка знали його тільки з позитивної сторони. Негативу , агресії за ним не помічалось.
  Сталося все із-за неприязні пов’язаної з дівчиною. Вона не була в тісних стосунках як із загиблим так із вбивцями яких було двоє, козак і труш. Конфлікт виник на основі ревнощ з боку вбивць ще в серидині приміщення вони і єсть ініціатори. Свідки бачили розмову загиблого і вбивць в середині бару але дальше все зупинилось на перший погляд. Вийшовши на вулиці загиблий ,його друг і дівчина стояли розмовляли, друг відійшов розмовляти по телефону через якусь мить побачив як наносять удари загиблому, звісно це були козак і труш, підійшовши розборонити йому нанесли декілька ударів направлених в голову від чого він втратив свідомість але бійку вдалося припинити численними відвідувачами, свідками, які курили на вулиці. Сам Сергій промовив: що досить він не хоче битися і відійшов в сторону , ніби все і утихло але не так. Загиблий відійшов в сторону це було 01:56 і набрав по телефону другого друга який находився в середині , щоб той вийшов, перебував він у присівшому положенні і саме в цей час йому наніс козак (ходить на секцію з боксу тому знав куда бив) 2 удари ногою по голові в потилицю і зламав 2 шийних позвонка , покійний навіть і не бачив хто його вбив, миттєва смерть. Друг до якого звонив Сергій вийшов і побачив непритомного , мертвого друга, швидко забрав його і відвіз в лікарню де констатували смерть. Судмед експертиза підтвердила переломи.
  Вини вбивці не визнають, бо хочуть зам’яти цю справу. В козака дядько працює зам. Начальника міліції по слідчій частині а родичі начальника мають зв’язки ще вище. Саме перше, аналізи на вміст акоголю у вбивць взяли лише вранці близько 8 год. Хоча хто вбивця знали , в рай лікарні їх відкачували пока не було бажаного результату, а в барі свідки бачили їх у стані алкогольного сп’яніння. При сприянні родича, в міліції свідчення брали лише в тих хто потрібен, а хто вказував на вину козака і труша не найшлося, хоча близько 30-чоловік були свідками події. Пользуясь положенням деяких свідків залякали зразу у відділку вночі і відпустили як і вбивць. Батьки невинних дітей вже вранці найняли адвокатів.
  Слідча група на чолі з дядьком постановила що вбивці тверезі, конфлікт затіяв загиблий, козак просто бився а труш з не відомих причин чомусь на носив удари тільки кому ? і це все за вбивство! Злість і сила цьому підтвердження. Але удари смертельні наносив козак отже свідчення змінились їх просто змінили як і аналізи змінили наступного дня. Зі слів одного працівника міліції вдалося взнати що єсть лише один свідок який повністю розказав правду але і на нього здійснюется тиск телефонні звінки погрожуючи пропонують гроші за відмову свідчень . Чому вину на труша бо в нього не має родичів можновладців тому і така зміна показів.
  Друзі вбивць не свідчать проти них , тим більш за трагічним збігом обставин на момент бійки переважна більшість очевидців , свідків були вони. Хто в ніч вбивства дав правдиві свідчення вранці всі як один написали що були п’яні , тому що мало місце погроза студентам про бумагу в університет а хто працює звісно проблеми на роботі і це єсть напевно справедливість тільки різна для всих . Пока одні ховали то другі невинність створювали. Притворяючись не винним козак телефонує до свідків очевидців і каже що нічого не повне а все наклип таким чином випитує всі подробиці щоб сфабрикувати невинність і взнати настрой людей відносно себе. Не одноразові походи в лікарню до травматологів, хірургів щоб засвідчили вигадані травми нічого не дають бо лікарі люди в яких теж єсть діти що не скажеш про суд, бо вбивці вже з першого дня на волі! Били і вбили обоє як козак так і труш і це одна стаття а затіяв і бив це друга , де шукати справедливість! Слідчі які ведуть справу ховаються , замовчують деталі від рідних загиблого спираючись на постійну зайнятість . Тому рідні загиблого хочуть щоб слідство вела обласна прокуратура і об’єктивно віднеслася не так як в Лисянці!

  Текст коментаря

 3. Инна
  Инна at | | Reply

  Мені не зрозуміло,чому затриманий один???Їх було двоє і всі це прекрасно знають!!!!Труш Віталій та Козак Олександр!!!!Чому свідки до сих пір мовчать!!!Ганьба!!!!

  1. Ramzes
   Ramzes at | | Reply

   У компанії з потерпілим було 2 дівчини, які все це бачили на власні очі, проте одна з цих с…к свій протокол допиту розірвала, де зазначала, що бачила хто і як бив. Якщо більшість свідків були зі сторони Козака і Труша, то ці 2 … (студентки із м. Києва) були свідками з потерпілої сторони, але чомусь правду казати не хочуть.

 4. анонім
  анонім at | | Reply

  МЄНТИ ПОЗОРНІ(знайомі і родичі козака) НЕМА ЧОГО ЗАЛЯКУВАТИ людей, адже якби Вашого сина вбили то ви б горло перегризли б всім ради справедливості, а самі зараз прикриваєте…вам не потрібно працювати в правоохоронних органах…ви проти закону і справедливості…за свої вчинки потрібно відповідати!!!!

 5. анонім
  анонім at | | Reply

  Сьогодні працівники міліції приходили в ліцей з метою “повідомити” учням щоб завтра на мітинг не приходили бо заберуть до відділку і у учнів будуть великі проблеми

 6. Аноніму
  Аноніму at | | Reply

  Вы лучше повлияйте на свидетелей чтобы говорили правду. А то пол Лысянки видели кто бил, а говорить на протокол никто не хочет. А потом скулите, что менты не такие. Тех 2-х б…й киевских берите за бары, чтобы не морозились…
  Комментируя тебя “За вчинки необхідно відповідати” причем ВСЕМ, включая тем свидетелям!

 7. Аноніму
  Аноніму at | | Reply

  Більш того, одна з цих шм…р, ще свій протокол допиту розірвала, в якому зазначала що бачила як Труш наносив удар.

 8. САША
  САША at | | Reply

  ЯК СТАЛО ВІДОМО З ДОСТОВІРНИХ ДЖЕРЕЛ, НА ТЕРИТОРІЇ ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОНУ В ЦЕЙ ВЕЧІРНІЙ ЧАС ЗАПАНУВАЛА СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СУДДІ ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ЗАТРИМАЛИ КОЗАКА ОЛЕКСАНДРА, ЯКИЙ ВБИВ КОЛОМІЙЦЯ СЕРГІЯ (КУЛЯ), А ТОМУ ЗЛОЧИНЕЦЬ НЕ БУДЕ БІЛЬШЕ РОЗГУЛЮВАТИ НА ВОЛІ. ТАК ЙОМУ І ПОТРІБНО!!!! НІКОМУ НЕ ДАНО ПРАВО ВБИВАТИ!!!

  1. Ramzes
   Ramzes at | | Reply

   Просто цікаво виходить, відпускав Козака суд, а винна все одно залишилась міліція.

 9. Vika
  Vika at | | Reply

  Ганьба лжесвідкам та правоохоронцям, які покривають злочинців! Вбивць – за грати! Правоохоронців, які покривають злочинців, – звільняти та притягати до відповідальності!

 10. Макс
  Макс at | | Reply

  Сергій, Ви так все описали до дрібниць. То чому не виступаєте свідком??? – то і вмієте, що теревеніти. Треба притягнути Вас з тими мерзотниками до відповідальності!

  1. Сергій
   Сергій at | | Reply

   Якщо Я був свідком, то мабуть би і на предмет вказав, яким нанесено удар!!! а не устраївав дебати з такими як Ви!!!

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.