vyb_2
Фото: ukr-online.com

Найбільше проблем під час позачергових виборів до Верховної Ради 26 жовтня спостерігачі за перебігом виборчої кампанії очікують на мажоритарних округах №№195, 198, 200.

Про це у коментарі “Про все” заявив голова Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик.

“В межах цих округів ми вже фіксуємо підкуп і чорний піар. Більше того, маємо очікування, що при встановленні результатів буде протистояння, яке може бути схожим на скандали в проблемних округах в 2012 році”, – зазначив Максим Михлик.

Нагадаємо, що у 2012 році у 194-му в/о за результатом попереднього підрахунку голосів переміг на той момент висуванець “Батьківщини” Микола Булатецький, проте ЦВК підсля тривалого затягування із підрахунком голосів у окружній виборчій комісії раптом вирішила визнати результати такими, що їх не можливо встановити.

У 197-му в/о комісія тривалий час затягувала підрахунок голосів, оскільки за результатом паралельного підрахунку лідирував опозиціонер Леонід Даценко. Склад комісії змінили, проте результати виборів у окрузі так і не були встановлені.

Підрахунок голосів у обох ОВК супроводжувався сутичками прихильників кандидатів із тітушками та активним втручанням чинних народних депутатів як з боку опозиції, так і з боку влади.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.