продукти

Днями відбулася прес-конференція Канівського міського голови Ігоря Ренькаса. На конференції було розглянуто кілька питань, головним з яких стало формування цін в магазинах нашого міста. Адже порівняно з більшістю міст Черкаської області в Каневі найвищі ціни, пише “Дніпрова зірка“.

Чому виникла значна різниця в цінах? Одна з причин – закупівля продуктів приватними підприємцями через низку посередників, а не напряму від виробника чи бодай із крупних оптових складів. Інша причина, зазначив Ігор Ренькас, це менталітет наших підприємців. Як приклад, він навів недавню ситуацію із сіллю. Коли почали активно поширюватись чутки про те, що соляний завод в м. Артемівськ зруйновано, то в нашому місті ціна на пачку солі з 3,5 грн. піднялася до 8 грн. Але представники ДП “Артемсіль” на своєму офіційному сайті спростували ці чутки, написавши про те, що ціна на продукцію залишається незмінною, підприємство працює у звичайному режимі. Як кажуть, кому війна, а кому мати рідна.

На думку міського голови, існує надійний спосіб боротьби із спекуляцією – чесна та прозора конкуренція. Багатьом відомо, що в місті Канів при вході на набережну з боку Ярмаркової площі будується новий супермаркет. Існує думка, що в цьому магазині будуть достатньо низькі ціни в порівнянні з іншими. Зважаючи на це, є надія, що конкуренція дасть позитивні результати у плані зниження цін. Частина приватних підприємців, звичайно, проти цього будівництва, а високі ціни в своїх магазинах вони пояснюють тим, що Черкаси та Київ (міста, де вони закуповують товари) дуже далеко. На це можна заперечити, що в більш віддалених містечках ціни нижчі ніж у Каневі. То в чому ж причина?

Також на прес-конференції порушувалося питання про те, чому на території нашого району розташовані такі потужні підприємства як Канівський сирзавод та ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, але їхня продукція в нашому місті є однією з найдорожчих в області. Знову ж таки, все тому, що продукція купується через посередників. Слід зазначити, що в місті з 25 тис. населення – 9 тис. пенсіонерів з невисоким рівнем доходів. “Потрібно нагадати підприємцям-депутатам, що їх люди обирали, а не вони з Марсу в депутатські крісла прилетіли. Думати треба про людей”, – заявив Ігор Ренькас.

Цены растут каждый день, а заплата остается прежней? Не тратьте время зря! Млм бизнес в интернете – пошаговая инструкция действий по достижению финансовой независимости.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.