У Канівському центрі культури і мистецтв приймають роботи талановитих канівчан для експозиції «Осінній вернісаж». Про це журналісти «Kanos»дізналися із телефонної розмови з працівниками Центру. За їх словами, в експозиції, яку наразі готують працівники Центру культури і мистецтв, будуть представленні роботи талановитих канівчан.
«До 20 листопада ми приймаємо роботи, які будуть місяць представлені у нашій експозиції. Ми приймаємо художні роботи, виконані у будь-якій техніці. Це можуть бути картини, фото, вишивка та інші», – повідомили нам телефоном працівники Центру.
По інформації працівників Центру, до авторів, роботи яких будуть представленні в експозиції, немає ніяких вимог.
«У нас немає обмежень у віці авторів. До нас твори приносять як імениті канівські художники, так і діти. Для цього не обов’язково відвідувати якісь гуртки», – повідомили журналістам «Kanos».
Саме ж офіційне відкриття виставки «Осінній вернісаж» відбудеться 28 листопада у Канівському центрі культури та мистецтв.
Будьте чемні