делойт 009

Черкаська організація ЛЖВ «Від серця до серця» розпочала впровадження проекту «Сталість ВІЛ-послуг» у Черкаському  регіоні за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». Аби обговорити його впровадження у Каневі та Канівському районі, 13 квітня у місцевій РДА зібрались представники влади, лікарі та громадські активісти, завдяки яким і впроваджується проект.

– Впровадження таких заходів проекту, як відкриття кабінетів замісної підтримувальної терапії, дозволило країнам Європи забезпечити облік та вчасну допомогу людям, що живуть із ВІЛ, – констатувала Алла Василькова – представник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», за підтримки якого на Канівщині буде впроваджено проект «Сталість ВІЛ послуг». – Сьогодні проект впроваджується у кількох областях України і я можу констатувати, що саме Черкаська область є наразі більш передовою у його виконанні.

Проект впроваджуватиме Черкаська благодійна організація  ЛЖВ «Від серця до серця», керівник якої Наталя Несват наголосила, що метою проекту є переформатування медичних та соціальних послуг, що надаються ВІЛ-інфікованим. Зокрема, він передбачає  оптимізацію маршруту пацієнта – від тестування на ВІЛ і до вчасного його  лікування, впровадження замісної підтримувальної терапії з формуванням центру надання інтегрованої допомоги, тощо. Наталя Несват підкреслила, що Канів було обрано не випадково: саме тут найбільш гостра ситуація із інфікуванням на ВІЛ.

Тож наразі у Каневі триватимуть підготовчі роботи до реалізації проекту, загальна тривалість якого – понад 2 роки.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.