<

З нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у Христинівці створили Алею Героїв, які в мирний та військовий час працювали на благо України, присвятили своє життя розвитку та розбудові нашої держави, – повідомляє прес-служба ОДА. 

<

Право відкрити Алею надали ветерану Великої Вітчизняної війни, учаснику бойових дій Григорію Яковичу Підопригорі та учню 11 класу Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ільї Найчуку.

Окрім цього 70-ту річницю визволення України від фашистських загарбників відзначили мітингом біля Братської могили, в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Підвальний, заступник голови РДА Юрій Коцюба, голова районної ради Олександр Коваль, міський голова Микола Наконечний, керівники підприємств та установ району, ветерани війни.

– На жаль, нині наша країна знову переживає випробування. Сьогодні нам знову доводиться виборювати власну незалежність. Ми не маємо права її втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих предків та збудувати державу такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в єдності, гармонії та достатку, – наголосив Віктор Підвальний.

Після хвилини мовчання по тим, хто ввійшов у безсмертя, захищаючи свободу та незалежність України, прозвучав військовий салют.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.