Cherkassy_blagodiynuy-koncert8

У приміщенні Черкаської обласної філармонії відбувся благодійний концерт за участю майстрів мистецтва та художніх колективів Черкащини. Подія відбулася за ініціативою керівництва Управління МВС України в Черкаській області. 

Благодійна акція відбулася на підтримку черкаських правоохоронців, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції. Кошти, які були зібрані під час концерту, передали родині Романа Колдуновича – правоохоронця, який через порання втратив кисть правої руки.

Артисти Черкаського хору не залишаються байдужими до подій, які зараз відбуваються в державі, і, щоб морально підтримати учасників АТО, вони гастролюють по Україні. Під час одного із таких концертів замість квітів їм було подаровано військову каску. Тепер артисти ставлять її на краєчок сцени, щоб небайдужі глядачі могли пожертвувати кошти, які потім передаються для потреб бійців антитерористичної операції.

Cherkassy_blagodiynuy-koncert7

Цей захід не став виключенням. Завдяки здійсненій акції вдалося зібрати майже 9 500 гривень, які учасники Черкаського академічного хору передали дружині постраждалого правоохоронця.

Cherkassy_blagodiynuy-koncert3

– Ми дуже вдячні Вам! Нам приємно, що чужі люди всіляко допомагають і підтримують нашу родину. Це неабияк дає стимул жити, – зі сльозами на очах подякувала пані Наталя, дружина Романа Колдуновича, інформує прес-служба УМВС України в Черкаській області.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.