Сьогодні на сесії міської ради депутати проголосували за відновлення депутатського фонду у складі соціальної програми “Турбота”. Загальна сума фонду 1 мільйон 100 тисяч, 80% з яких розподіляються між 60 депутатами, а 20% – фонд міського голови. Підтримали рішення 38 депутатів.
Міський голова Сергій Одарич виступив проти відновлення цього фонду та відмовився від своїх 20%. Проте депутати не підтримали рішення мера, 34 депутата проголосували за збереження 20%:
– Я противник відновлення цих фондів. Адже розподіл здійснюється суб’єктивно, варто підходити до допомоги людям за єдиними критеріями. Ці фонди породжують корупцію. Я готовий відмовитись від 20%, які мають надійти до міського голови, – говорить Сергій Одарич.
Думку мера поділяли депутати міськради Руслан Зоря та Микола Добровольський.
У той час секретар міськради Олександр Радуцький, депутати Богдан Колядко, Петро Чернявський та Юрій Ботнар.
– Я не займаюся бізнесом, а люди звертаються. І навіть 100 чи 200 гривень не будуть зайвими, – констатував депутат міськради від ВО “Свобода” Юрій Ботнар.
Будьте чемні