SONY DSC

15 жовтня в Чорнобаївській центральній районній лікарні після капітального ремонту відкрили приймальне відділення, – повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Неможливо переоцінити обсяги зробленої благодійниками та колективом лікарні роботи, – зауважила у привітальному слові заступник голови райдержадміністрації Тамара Черкас. – Це важлива та кропітка робота, а головне – робота, яку виконали із бажанням та задоволенням, адже розуміли, що працюєте для людей.

Головний лікар ЦРЛ Тетяна Козлова подякувала всім, хто долучився до ремонтних робіт в приймальному відділенні: спонсорам, будівельникам, всьому трудовому колективу, адже трудились всі: і санітарки, і медсестри, і лікарі. Багато робіт виконували своїми силами – майстрами стали штатні працівники. Дійсно, зроблено багато: і завдяки громаді, і благодійникам, і владі.

Крім того для ЦРЛ за кошти районного бюджету та субвенції селищної та сільських рад придбано холодильник, пральну машину, для хірургічного відділення – лапароскопічну стінку та для гінекологічного відділення гінекологічний набір для лапароскопічної стінки.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.