Автор статті

2 коментарі

 1. Василь
  Василь at | | Reply

  Наталія Володимирівна ніяк не може заспокоїтись і знову замовляє якусь статтю з несенітницею про опозиціонерів які не перед виборами зявились в Черкасах на відміну від інших…а зараз прокинулись якісь амбіції…

 2. Батьківщина
  Батьківщина at | | Reply

  Ще раз змушений повернутися до теми «розколів» у черкаській опозиції. Учора читав інтернет-видання «Про все», де знову мусується безпідставне звинувачення «Батьківщини» та мене особисто як керівника обласної партійної організації в ігноруванні прес-конференцій та заходів, які проводить опозиція у Черкасах. Шановні журналісти, перш ніж писати такі речі, ви б набралися мужності запитати, з якої причини мене нема третій тиждень на тих акціях. Справа до банальності проста: я перебуваю на лікарняному. Так буває, всі ми люди та інколи хворіємо. Тому я не мав можливості публічно з’являтися на спільних опозиційних заходах. Про це знають члени координаційної ради опозиції. І я не думав, що моя тимчасова відсутність за поважної причини у журналістських колах спровокує такі бурхливі здогадки та чутки. Я ні від кого не ховався і кожен з вас міг зателефонувати у штаб «Батьківщини» чи мені особисто та дізнатися все, що потрібно, а не малювати один за одним апокаліптичні картини розколу Черкаської опозиції. Наші активісти, як ви могли пересвідчитися, не пропустили жодного заходу, які проводила опозиція в області.

  Авторитетно вам заявляю, що моя відсутність на публічних заходах пов’язана лише з необхідністю домашнього лікування протягом 21 дня. І не вишукуйте кулуарних чуток та пліток. Ще раз наголошую, «Батьківщина» є опорою опозиційних сил. У нашої партії потужні районні, міські та первинні організації. «Батьківщина» діє не на папері, як багато інших партій. Без нашої партії я не мислю собі повноцінної опозиції.

  Розумію, що у кожного керівника організації свої амбіції, кожен мріє про гетьманську булаву, але кажу вам усім: зараз це не на часі. Колотнеча, яку провокують вороги Української демократії, не повинна похитнути нашого спільного прагнення усунути бандитські клани із влади, добитися волі для лідера опозиції Юлії Тимошенко та всіх інших, хто незаконно ув’язнений.

  Тому ще раз скажу тим, хто спідтишка розносить брехні: «Не дочекаєтеся».

  Анатолій Бондаренко

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.