IMG_8018

Військові разом із черкаськими депутатами визначали, які бронежилети придбати для черкаських вояків. Оглядини влаштували прямо в мерії. Прикордонники і представники військкомату визначалися, а депутати враховували їхні побажання, – повідомляє прес-служба Черкаської міськради. 

IMG_8019

На огляд були представлені жилети чотирьох виробників – двоє з Черкас. Цю та іншу військову амуніцію закуповують за бюджетні кошти для українських бійців, які воюють на Сході.

За словами голови депутатської комісії Руслана Зорі, вирішили запросити військових, щоб вони, враховуючий свій досвід, визначили які види і типи бронежилетів їм потрібні і який виробник їх більше задовольняє.IMG_8026
– Ми це зробили, щоб не припускатися помилок у майбутньому. По кожному з 9 видів бронежилетів, які були представлені, провели відстріл на полігоні. Сьогодні залишилося визначити кількість видів жилетів, які потрібні: штурмові, жилети для механіків тощо. Військові зараз мають визначити таку кількість, – розповів Руслан Зоря.
Загалом заплановано придбати 170 бронежилетів. Також комісія вирішила збільшити кількість тепло визорів з 4 до 7. Про це попросили самі військові.

За словами Руслана Зорі, вже цього тижня мають надійти шоломи, які придбали.

Після того, як військові визначаться із видами бронежилетів і їхньою кількістю, тоді укладатимуться договори з постачальниками.

Нагадаємо, черкаські депутати виділи 1,6 млн грн. на придбання амуніції для військових, які служать на Сході.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.