sadok2

13 градусів тепла – така температура узимку у стінах дитсадочка «Дніпряночка», у якому на сьогодні нараховується 350 вихованців, – пише прес-служба міської ради.

Як інформують у Черкаському прес-клубі, вихователі і батьки рятують ситуацію як можуть: встановлюють обігрівачі, придбали насос, який із проблемою все одно впоратися не може. Справа у тім, що дитсадок та сусідня 9-поверхівка опинились на одній «тепловій» трубі, і з того часу із настанням холодів «перетягують ковдру»: якщо тепло у будинку, то у дитсадку тепла нема, а, коли дітям у дитсадку тепло, значить, мерзнуть інші діти – ті, що живуть у 9-поверхівці.
– Щоб вирішити проблему до холодів, аби діти цієї зими не мерзли, необхідно терміново збільшити діаметр прохідних теплокомунікацій, – констатує депутат Черкаської міської ради, член комісії із питань житлово-комунального господарства Сергій Ткаченко. – Питання заміни дерев’яних вікон на склопакети із року в рік вноситься у бюджет розвитку і кошти на це потроху виділялися – сподіваюсь, наступного року ми це питання врешті закриємо…

І ось нарешті Депатрамент ЖКГ повідомив мені про можливість раз і назавжди вирішити проблему удосконалення системи теплокомунікацій для дитсадка і висотного будинку. Це питання буде винесене на одне із найближчих сесійних засідань міської ради.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.