У місті Черкаси у дворах по вулиці Горького знайдено труп чоловіка.
Видання “Кропива” пише, що йому із власних джерел в органах УМВС вдалося з’ясувати, що орієнтовний вік вбитого 30-35 років. Смерть настала внаслідок отримання тілесних ушкоджень несумісних з життям, без використання вогнепальної зброї.
Жителі будинку, біля якого було знайдено тіло, розповіли, що труп сьогодні зранку знайшов чоловік, який гуляв із собакою. Також бабусі із будинку сказали, що їм вдалося підслухати розмови міліціонерів, які нібито стверджували, що труп ще повністю не захолов, тобто людина померла не так давно.
У прес-службі міліції кореспонденту нашого видання не підтвердили, що причиною смерті є вбивство. Міліціонери говорять, що наразі проходить експертиза і точна інформація буде відома ближче до вечора.
Його вбив брат дружини,проломивши голову,на похороні труна померлого була закритою,тобто з тілом людини,яка просто замерзла рідним дали б попрощатись,але ні,значить було щось таке,що не дозволяло рідним побачити його востаннє