image

Тимчасово автобусний маршрут загального користування №15 обслуговуватиме приватне підприємство «Медіт-сервіс». Відповідне рішення ухвалив сьогодні виконком Черкаської міської ради, – повідомляє прес-служба мерії.

Маршрут №15 здійснює рух вулицями:

В прямому напрямку – вулицями Гайдара, Ярославська, Сумгаїтська, Одеська, Котовського, бульв. Шевченка, Героїв Сталінграду, Гагаріна.

У зворотному напрямку – Гагаріна, Героїв Сталінграду, бульв. Шевченка, Котовського, Одеська, Сумгаїтська, Ярославська, Гайдара.

Нагадаємо, що раніше згаданий маршрут обслуговувало підприємство «ЧАРЗ-Авто», яке нещодавно відмовилось надавати послуги з перевезення громадян на цьому маршруті, буцім-то, через його нерентабельність.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міської ради Андрій Наумчук розповів, що свого часу «ЧАРЗ-Авто» виграло конкурс на обслуговування маршруту №15, після чого з ним було укладено відповідний договір. Оскільки перевізник самостійно прийняв рішення про припинення перевезення громадян за цим маршрутом, зазначений договір з ним було достроково розірвано.

– Впродовж останнього часу до міської ради звернулось чимало черкасців щодо доцільності повернення автобусного маршруту загального користування №15. Тому було прийнято рішення тимчасово – на період доки не буде проведено конкурс на обслуговування цього маршруту – надати можливість іншому перевізнику перевозити людей за згаданим маршрутом на строк не більше як три місяці. Це, до речі, передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», – пояснив Андрій Миколайович.

А також відзначив, що приватне підприємство «Медіт-сервіс» вже працює у Черкасах, зокрема, на маршруті №28. На новому для нього маршруті №15 перевізник використовуватиме шість міських автобусів, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю 40-50 місць.

Маршруті №15 обслуговуватиме громадян – з 6-ї години ранку до 22.30.
Перевезення пасажирів здійснюватиметься у звичайному режимі руху.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.