BPdgIu8-HxE

Програму, що передбачає регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, затверджено 2 серпня рішенням Черкаського виконкому.

 

– Незважаючи на те, що відлов, стерилізація, вакцинація від небезпечних для тварин і людини, хвороб та передача безпритульних тварин новим господарям відбуваються в місті із 2010 року, досі Черкаси не мали відповідної програми. Відтак – усі ми пам’ятаємо постійні звернення зоозахисників, які допомагають місту вирішувати проблему безпритульних тварин, на проблеми із фінансуванням відлову тварин, їх вакцинації або харчування у тимчасовому притулку, – констатує громадський активіст, лобіст Програми В’ячеслав Левченко. – Відтепер, щороку міський бюджет стабільно фінансуватиме біля 1 млн. грн. на вирішення проблеми безпритульних тварин гуманними методами, що є біологічно обґрунтованими для поступового скорочення їх чисельності та не викликають обурення громадськості.

Досьогодні, завдяки ефективній співпраці громадських активістів-зоозахисників та міської влади, через міський притулок пройшло до 7 тисяч безпритульних тварин. Усіх їх було стерилізовано (що  упереджує їх розмноження і поширення), вакциновано від сказу та повернуто на місце (якщо тварина була там бажана) або прилаштовано  у добрі руки. Прийняття офіційної  Програми, що розрахована до 2020 року,   дозволить проводити таку діяльність ще більш ефективно. Остаточно затвердити програму має депутатський корпус міської ради – на одному із найближчих сесійних засідань.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.