IMG_0931

16 травня у Черкасах пройшов масштабний IT Career Day, участь у якому взяли  12 найбільших ІТ-компаній, три виші, що готують ІТ-шників, та до півтисячі черкаських студентів, школярів і молоді взагалі.

 –  Головною метою IT Career Day стала демонстрація можливостей, які може надати черкаській молоді ІТ-сфера на шляху до реалізації її потенціалу, – констатувала організатор заходу, кластерний менеджер Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. – Саме з метою стати провідниками розвитку ІТ галузі в Черкасах і було створено Cherkasy IT Cluster. І сьогодні ми також намагалися донести максимум інформації про розвиток у Черкасах ІТ, про те, як отримати освіту у цій сфері, як зробити успішну кар’єру та  як отримати свою першу роботу саме тут, у Черкасах. Зокрема, сьогодні тут можна було почути цінні поради від представників таких великих компаній, як  Master of Code Global, InterLink, CoreValue Ukraine, Ekreative, SPD-Ukraine, Default Value, QuartSoft Ukraine, Visual Craft, QATestLab, Ringostat – Intelligent Call Tracking, Everlabs, TransferWise, що, власне, і підтримали сам захід.

Захід відбувався  у форматі міні-конференції. Поки частина гостей IT Career Day знайомилася з інформацією про відомі ІТ-компанії, розміщеною на інформаційних стендах, решта слухала лекції представників найбільших ІТ-компаній.

Зокрема, величезну зацікавленість  викликали мотиваційні лекції, що водночас підіймали завісу над професійними секретами ІТ-сфери представників компанії InterLink (Олександр Котов та  Ігор Остапенко, «Всебічний розвиток як ключ до професіоналізму»), Master of Code Global (Богдан Сергієнко, «Будь нормальним»), CoreValue (Денис Письменний, «Використання алгоритмічних задач в ентерпрайз проектах, або чи треба ботанити?» та Іван Лужний, «Що робить гуманітарій в IT?»).

Виступи відомих та досвідчених професіоналів ІТ-сфери передовсім надихали молодь зростати і розвиватися, та не боятися робити перші кроки у своїй кар’єрі. Професіонали ІТ-сфери розповіли також про існуючі можливості уже сьогодні одержати роботу,  безкоштовно та ефективно отримати ІТ-освіту або підвищити свої можливості, здобуваючи супутні знання та навички.

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.