171aca3dac1add1e808d8409a1932ec5_xl

Черкащани зможуть побачити найкращі відео про мир, соціальні проблеми та сталий розвиток, створені студентами та учнями навчальних закладів регіону та України.

 

6 жовтня о 16-00 на площі знань ЧДТУ розпочнеться Creative Art-Street Night – церемонія  нагородження авторів кращих робіт відеоконкурсу, організованого ЧДТУ для молоді міста. Також, у межах заходу відбудеться фотосушка, виступи університетських музикантів, літературний перфоманс, пікнік. А закінчиться цей  майже голлівудський кіновечір  нагородженням переможця кубком – студентським аналогом  «Оскару» – та великою студентською вечіркою.

– Ми організували цей конкурс, аби дати можливість молоді регіону висловитись про свою роль  у суспільстві, бачення соціальних проблем та можливості їх вирішення, – зазначив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор. –  І теми було обрано відповідні: «Партнерство заради миру», «Ми – за цілі сталого розвитку», краща соціальна робота та відео на тему молодіжної політики. Роботи, які ми отримали на конкурс, переконують: наша молодь свідома своєї ролі у побудові України як  цивілізованої, незалежної та розвиненої держави.

– Конкурс було організовано за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», ресурсний центр якого діє на базі нашого університету – розповіла координатор ресурсного центру зі сталого розвитку ЧДТУ Юлія Ткаченко. – Ми обрали формат відеоконкурсу, оскільки він якнайкраще дає можливість поширювати ідеї молоді, донести їх до суспільства – і саме таким чином досягти мети налагодження глобального партнерства у суспільстві. Ми отримали 25 короткометражних відеоробіт –  не лише конкурсантів з Черкаської області, але й з Луцька, Запоріжжя, Вінниці. Вони абсолютно різнопланові – від проблем села Ризине на Звенигородщині  – до глобальних проблем довкілля та розвитку людства.

У першому турі переможців будуть оцінювати усі бажаючі – кількістю своїх переглядів. До 5 жовтня вони можуть переглянути  їх на відео каналі YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChhXiv2c3PSEePRYpLUZbCQ. Остаточне ж рішення  прийматиме  журі з викладачів, студентів,  професійних відеооператорів та журналістів.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.