finance_625x415_151

Цьогорічні заняття з фінансової грамотності успішно розпочаті у Черкаській дев’ятій гімназії. Стартувало навчання школярів з нових цікавих завдань від банкірів. На одному з перших занять учні розробили та намалювали власні зразки грошових купюр. Отримавши знання щодо походження слова “гривня”, дізнавшись історію її виникнення ще за часів Київської Русі, діти зацікавились створенням сучасної гривні.

Оскільки тепер діти знали, що безпосередня робота з виготовлення українських грошей розпочиналась за двома напрямами: розробка дизайну та виготовлення купюр і монет, вони розробили свій власний дизайн купюр. Досить цікавими, по-дитячому добрими, були новітні розробки.

“Насамперед для нас, дорослих, важливо, що діти отримають знання про підприємництво та фінанси, братимуть участь у ділових іграх та тренінгах, зможуть пройти стажування в банку и багато іншого в легкій, ігровій формі, – говорить Андрій Вовченко, керівник напрямку ЮніорБанку в Черкаській області. – Так діти легше сприймають інформацію, простіше її засвоюють та використовують вже на практиці в сучасному житті”.

Програма фінансової грамотності ЮніорБанка принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, школа програмування, ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно-ігрова програма навчання, а для старшокласників – можливість практичного вивчення економіки, бізнесу та фінансів.

В ЮніорБанк найпотрібніші і цікаві економічні знання отримують більше півмільйона дітей, а методиками навчання користуються вчителі кожної четвертої української школи. Цього року Юніорбанк планує розширити програми фінансової грамотності. З’являться кілька нових захоплюючих практичних занять, кращі учні будуть заробляти бали і зможуть обмінювати їх на електронні гаджети та інші подарунки Юніорбанка, а за підсумками року – учні зможуть поборотися за звання «Фінансовий геній».

Сьогодні Юніорбанк працює в Україні, Грузії та Латвії, об’єднуючи більше 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Щоб стати учасником програми, достатньо просто подати заявку на сайті www.juniorbank.ua.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.