11

У жовтні розпочинається новий курс  навчання черкаської молоді ІТ-технологіям та новий  етап професійних зустрічей черкаських  ІТ-фахівців. Ініціаторами обох проектів є GeekHub –  спільнота професіоналів  із інформаційних технологій, свідомих своєї відповідальності у позитивних змінах світу довкола себе.

 

350 молодих талановитих черкащан стануть новими слухачами курсів GeekHub – навчального центру, що надає можливість перспективній молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT-технологій. На шостий сезон навчання, що триватиме із жовтня по квітень наступного року,  записалось понад 2000 черкащан. Усі вони пройдуть тестування,  результати якого і визначать слухачів безкоштовних курсів, проходження яких  дасть їм шанс отримати перспективну високооплачувану роботу.

– ІТ-спільнота Черкас активно долучається до вирішення актуальних проблем нашого міста – а у цьому конкретному випадку ми  бачимо можливість виявити   обдаровану молодь, підтримка якої дасть їй шанс отримати краще майбутнє, –    переконаний засновник однієї із найбільших ІТ-компаній «eKreative», активний учасник освітньої ініціативи GeekHub Віктор Євпак.

– Ми шукаємо мотивованих учнів та студентів, що прагнуть отримати професію, пов’язану із інформаційними технологіями. Ми створили для них 12 навчальних курсів, які дають навички створення веб-сайтів, ігор, анімованої графіки, розробки веб- та мобільних додатків,  тестування програмного забезпечення, – повідомив   співзасновник GeekHub Нік Курат. –  Кожен абітурієнт обирає свій курс лекцій та практичних занять, по закінченні навчання складаючи іспит та отримуючи сертифікат. Одразу після іспиту, дані усіх сертифікованих студентів розсилаються у IT-компанії міста – і, з досвіду минулих років, кращі студенти GeekHub отримують кілька пропозицій роботи у перший же тиждень після випуску.  До 85% сертифікованих випускників знаходить роботу в IT-компаніях протягом 1-2 місяців по завершенню навчання. Загалом, за п’ять сезонів ми провели навчання 960 черкаських студентів – і 580 із них після цього отримали роботу у ІТ-компаніях.

І для наших випускників, і для усієї ІТ-спільноти Черкас, ми відкрили  проект GeekTalks – це зустрічі для IT-профессіоналів, що прагнуть розвиватися, обмінюватись досвідом та знаннями. Це зустрічі із визнаними професіоналами сфери, що проводять доповіді на цікаві та актуальні теми – такі як створення нових продуктів або залучення інвестицій до проектів. Новий цикл зустрічей професіоналів стартує у жовтні – і першими темами, які обговорюватиме ІТ-спільнота Черкас, стануть здоровий спосіб життя для ІТ-фахівців, проектування зручних користувацьких інтерфейсів для веб- та мобільних продуктів, а ще на них чекає зустріч із черкащанином, що працює у ірландському офісі Google.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.