світлофорВ обласному центрі існує тільки один світлофор, обладнаний звуковим сигналом, який працює постійно — на розі бульвару Шевченка та вул. Університетської. Ще чотири працюють час від часу або й зовсім не працюють. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на заступника начальника відділу управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області Олега Єргакова.

Світлофори, обладнані звуковим сигналом, який замінює незрячим світловий сигнал, розташовані на пішохідних переходах поблизу Першої міської лікарні, на розі бульв. Шевченка і вул. Смілянської, бульв. Шевченка і вул. Чорновола, вул. Смілянської і вул. Гоголя (поблизу Центрального ринку). Останній, треба зауважити, час від часу таки працює.

“У місті є 5 світлофорів, де така функція передбачена і може працювати. Але вона може бути свідомо відключена або ж просто вийшла з ладу”, – сказав Олег Єргаков.

В області є ще два таких світлофори — в Смілі та Умані. Рішення про встановлення нових приймає виконком міської ради на прохання жителів міста, а виконує його згадане управління — колишня ДАІ.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.