рад3У будинках по вулицях Смілянська 110, Хоменка, 3 і 5 вже є тепло. Про це повідомив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

“Люди, що проживають у цих будинках,  за теплоносій платять ТЕЦ, а мережа, як вважає ТЕЦ, є безгосподарчою. Але я вважаю, якщо люди платять за теплоносій ТЕЦ, то і пориви має ліквідовувати саме та організація, в яку сплачують кошти. Для них не є проблемою взяти на баланс всі мережі та, у разі чого, відремонтувати”, – зазначив Олександр Радуцький.

За його словами, представники ТЕЦ у підсумку відмовилися ліквідовувати порив. Тоді як дирекція “Електромонтаж 424” погодилася дати для цього власну техніку,  директор “Черкаситеплокомуненерго” Микола Кушнір видів для проведення відповідних робіт людей.

“У підсумку, люди вже у п’ятницю вечором були із теплом. І все це обійшлося у 5000 грн. А Сергій Одарич хотів робити нову мережу, щоб обійшлося місту у 400 000 грн. У  ТЕЦ, мабуть, правильно зрозуміли нараду, оскільки оперативно відремонтували 14 будинків”, – зазначив Олександр Радуцький.

Він повідомив, в Черкасах наразі залишилися без тепла будинки по вулицях Пацаєва, 53/1, Орджонікідзе 92, 96/2, 96/3, 98, Леніна 16, Крупська,3. І це питання буде найближчим часом вирішуватися.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.