У квітні у Черкасах відбудеться масштабна подія, що об’єднає черкаську молодь навколо ідей гуманізму, громадської активності та соціальної відповідальності.

– Цей фестиваль реклами, який ми започаткували, спочатку мав не лише соціальне,  але й комерційне спрямування. Проте близько 90% поданих на конкурс робіт мали соціальну тематику. І ми переконались, що сучасна молодь прагне змін на краще, що більшість має власне цікаве бачення того, як ми можемо вирішити чи допомогти у вирішенні найбільш важливих проблем суспільства – тож ми зрозуміли, що маємо рухатись  у цьому напрямку, – розповідає директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Молодь обирає для своєї реклами як більш традиційні теми (ВІЛ\СНІД, наркоманія, алкоголізм, небажані вагітності, сирітство), так і тематику гендерної рівності,  неграмотності, жорстокого ставлення до тварин, насильства у родинах.

Найцікавішими для глядача, зазвичай, стають ті рекламні роботи, автор яких просто живе цим, експертно розбирається у темі. Ми й досі пам’ятаємо презентацію роботи Ольги Євси (нещодавно – учасниці шоу «Модель ХХL»), яка розробила серію соціальної реклами під назвою «Тварини – твої друзі». Мабуть, не було жодного глядача у залі, що не зронив би сльозу (Оля – переконана вегетаріанка, не терпить будь-якого насильства над тваринами і хотіла донести людям, що не можна їх вбивати, аби наповнити свій шлунок чи мати статусний вигляд).

Тож ми і сьогодні запрошуємо студентів, учнів та просто молодь до участі у VII Молодіжному регіональному фестивалі соціальної реклами AdFest “Let`s change the world”. Роботи на конкур приймаються до 12 квітня, а сама церемонія фестивалю відбудеться 20 квітня на базі Черкаського державного бізнес-коледжу.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.