foto1111

14 жовтня, у п’ятницю, о 19-00 у кінотеатрі «Україна» відбудеться показ відомого творіння групи українських кінодокументалістів  Babylon’13  – фільму про анексію Криму – “Крим. Як це було”. По закінченні фільму усі глядачі безкоштовного показу зможуть поспілкуватися із режисером фільму Костянтином Кляцкіним.

– Я радив би кожному обов’язково переглянути цю картину: вона – про – про честь, мужність,  вірність своєму обов’язку. Історичні події в Криму показано через призму життів військових,  що не зрадили присязі – і сьогодні дуже важливо бути такою людиною, на яку може покластися твоя родина і твоя країна, – констатує один із меценатів, завдяки якому став можливий  показ знакового  фільму у Черкасах, засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак. –  Чого варта лише історія мужнього екіпажу тральщика «Черкаси», що не здавався у полон і боровся до останнього!.. Фактично, це  фільм про появу в Україні свідомого громадянського суспільства – людей, що здатні  нести  відповідальність за цілий народ і своїм прикладом формувати громадянську свідомість у інших – і цим змінювати свою країну.

Як зазначають автори фільму, у ньому зібрані унікальні документальні кадри і невигадані історії моряків, льотчиків, десантників і морських піхотинців які  розкажуть правду про жорстке протистояння,  про те, як насправді відбувалася анексія Криму.

Для довідки: українська група кінодокументалістів Вавилон’13 поєднує режисерів, операторів та кінематографістів. У її активі – десятки документальних стрічок про Україну, які вони презентували усьому світу на екранах міжнародних кінофестивалів.  

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.