zarplata

Черкаські міндоходівці легалізовали працю 435 найманих працівників, – повідомляє прес-служба установи.

Легалізація тіньового ринку зайнятості населення є одним з пріоритетних завдань в роботі Державної податкової інспекції у м. Черкасах.

В результаті перевірок, проведених з початку року за вказаним напрямом, було виявлено 435 необлікованих найманих працівників. “Сума легалізованого доходу таких працівників у вигляді заробітної плати склала майже 835 тис. грн., додатково нараховано та сплачено податку на доходи фізичних осіб і штрафних санкцій на суму 80 тис. грн.”, – повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Також виявлено 263 громадянина, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації, яких залучено до державної реєстрації фізичними особами – підприємцями  із відповідною сплатою майже 64 тис. грн. податків.

У січні – жовтні п.р. проведено 542 протокольних бесіди з роботодавцями, які виплачували заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімуму (у 2014 році розмір мінімальної зарплати становить 1218 грн.). “За наслідками проведеної роботи суб’єкти господарювання збільшили фонд оплати праці на 2,6 млн.грн., додаткові надходження до місцевого бюджету склали понад 393 тис.грн.”, – зазначив Олег Коваль.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.