12966265_10201607917155893_144749983_n

Корисну роль проекту та його перспективність у подоланні корупції у черкаській медицині йшлося під час круглого столу за участю реалізаторів  проекту – ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця», керівництва Департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради, керівників черкаських лікарень та поліклінік.

– Метою проекту було забезпечення прозорості використання благодійних внесків, які пацієнти сплачують благодійним фондам, що діють при лікарнях та поліклініках Черкас. У його основі полягало ґрунтовне дослідження ситуації щодо сплати неформальних платежів у черкаській медицині – і саме тому Інститут Аналітики та адвокації зініціював реалізацію такого проекту, – констатував представник ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Олексій Сорокін. – Як виконавець проекту, наша організація зініціювала укладання усіма благодійними фондами, що збирають від пацієнтів благодійні внески, угод, за якими кошти прозоро обліковуватимуться і спрямовуватимуться на потреби лікарень та поліклінік міста. Слід зазначити, такі угоди підписали лише два фонди – що діють на базі  Черкаської міської стоматологічної поліклініки та Черкаського міського пологового будинку «Центр матері та дитини».

– Підписати такі угоди іншим фондам із іншими лікарнями та поліклініками міста перешкоджає їх небажання іти  туди працювати, – переконаний директор Департаменту охорони здоров`я Черкаської міської ради Олег Стадник. – Потрібні зусилля громадської організації підписати таку угоду і гарантувати допомогу лікарням міста. Ми готові підписати угоду з кожним, хто виявить таку ініціативу. Це знову ж таки питання розвитку громадянського суспільства і готовності громади об’єднуватись для лобіювання своїх інтересів.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.