OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У Черкаському обласному онкологічному диспансері реалізували  безпрецедентний проект: 29 березня його маленькі пацієнти створили справжній мультфільм «Напад жуків».

 – Діти самі обирали тему для мультфільму, вигадували та малювали його героїв – і, під керівництвом професійного режисера, змонтували картину, – розповіла представник фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» (яка й стала ініціатором майстер-класу) Олександра Баліцька. – Цей мистецький майстер-клас тривав біля 2 годин, протягом якого діти творили від душі – і з натхненням.

 

– Мультик ми знімали у техніці stop motion, що не потребує знання спеціальних програм та особливого вміння малювати, – зазначила режисер анімаційних фільмів Анастасія Тітова. – Я викладаю у студії, і досить часто працюю із саме особливими дітьми. І можу стверджувати, що така арт-терапія для них дуже важлива: під час творчості діти розкриваються, а результати своєї праці – навіть політ створеного ними метелика уже надихає і вважається значимим досягненням. Сьогоднішній наш мультфільм зможе уся Україна – https://www.youtube.com/watch?v=GQEJXRXfGsM&feature=youtu.be

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.