96

Україна U-21 – Німеччина U-21 0:3

Голи: Ф.Хофманн 35, Фолланд 61, Й.Хофманн 79

Молодіжній збірній України ще до матчу плей-офф проти збірної Німеччини футбольні експерти віддавали роль аутсайдера протистояння. Тренер українців Сергій Ковалець як міг підбадьорював своїх підопічних, однак високий індивідуальний клас німецьких гравців таки дався взнаки.

Незважаючи на передматчеві прогнози, молодіжна збірна України, яку вже не вперше активно підтримували черкаські вболівальники, перші 20 хвилин матчу нічим не поступалися іменитим гостям. Більше того, якби Калитвинцев і Кулач реалізували свої моменти, фінальний рахунок міг бути зовсім іншим. А от німці своїм шансом вперше скористалися на 35-й хвилині, коли на дальній стійці результативно замкнув навіс від партнера Хофманн. Пропущений гол психологічно дуже сильно вплинув на дії українських футболістів, які у другому таймі просто розчинилися на полі. Фолланд і Хофманн своїми голами лише підвели невтішну для українських вболівальників риску – 0:3.

Збірна Німеччини у Черкасах дала українцям футбольний майстер-клас. Підопічним Ковальця у матчі відповіді залишається лише боротися за честь і футбольний престиж.