сит4
Фото Маріанни Немченко

Найкращих вуличних художників у рамках соціального проекту із розвитку стріт-арту назвала компанія ВОЛЯ в неділю. Проект тривав понад 2 місяці і завершився теплим і майже родинним святкуванням у “Хрещатик-Сіті”, а сам проект, цілком можливо, продовжиться навесні і навіть, можливо, пошириться на всю Україну. Тим часом вуличні шедеври вже прикрашають паркан по провулку Сєдова, 22, біля офісу компанії ВОЛЯ та по бульвару Шевченка, 296.

Переможцями стріт-арт проекту стала дружна команда студентів та викладачів кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету на чолі із доцентом кафедри, художником Віктором Афоніним, який вже виховав не одне покоління художників та дизайнерів. А до самого проекту долучилося подружжя художників – Сергій та Юлія Байраки, які гуртують довкола себе молодих черкаських митців.

сит6
Фото Маріанни Немченко

А призи отримали – випускник ЧДТУ Богдан Горпініч, який зобразив науковця Ніколу Теслу, Наталія Білецька, також випускниця ЧДТУ (зобразила кенгуру на фоні екзотичного пейзажу), і студентка ЧНУ Дар’я Лада. Переможці отримали художні набори, які знадобляться їм у подальшій роботі та подарункові сертифікати від компанії ВОЛЯ: перше місце – 99% знижки на послуги інтерактивного телебачення ВОЛЯ Smart HD на рік, для другого і третього місця – аналогічні сертифікати на півроку.

вол
Фото Маріанни Немченко

– Конкурс графіті почався з того візиту до Черкас, коли, вийшовши з київської маршрутки, вирішив пішки пройти до офісу на провулку Седова та побачив перші розписані панелі паркану біля Індиго-Клубу, – говорить директор черкаського представництва компанії “ВОЛЯ” Микола Громов. – Напевно, вже тоді на підсвідому рівні зародилося бажання змінити сірий паркан навкруги нашого офісу по провулку Сєдова. А коли студенти-учасники Маркетинг-Клубу на нашій зустрічі заявили, що якби вони були “ВОЛЯ”, то, в першу чергу, реалізували б масштабний соціальний проект на стику технологій-мистецтва та майбутнього, то я зрозумів – настав час діяти.

А ще я в захваті від рівненського стріт-арт художника, який підписує свої малюнки Брат.

во7
Фото Маріанни Немченко

Ось і виникла думка: а у Черкасах також є талановиті художники, які вже розписали частину паркану по бульвару Шевченка! Треба спробувати! Ось і запропонували в соцмережах, люди відгукнулися, узяли участь – результат може побачити кожен біля “Дружби народів”, по провулку Сєдова.

во3
Фото Маріанни Немченко

– Такі проекти, безумовно, потрібні місту. Але потрібно, щоб був професійний підхід, бо ми подекуди бачимо багато кітчу у стріт-арті. Ми залюбки відгукнулись на цей проект, аби показати, як мають працювати професійні художники, – відзначив доцент кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, художник Віктор Афонін.

си1
Фото Маріанни Немченко

– На наш конкурс надійшло 9 ескізів робіт, але ми втілили тільки 4, тому хочеться продовжити цей конкурс навесні. До того ж, під завершення конкурсу він почав викликати неабияку зацікавленість у художників – коли вони побачили, що учасники проекту працюють на бульварі Шевченка, також висловлювали бажання приєднатися, – відзначає фахівець із зв’язків з громадськістю і ЗМІ компанії ВОЛЯ Тетяна Галям.

воля
Фото Маріанни Немченко

 

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.