zaynyatist

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2014 р. становила 19 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 77,5% громадян, які мали статус безробітного. Про це повіомили у Головному управлінні статистики у Черкаській області.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області залишився на рівні серпня і становив на кінець вересня 2014 р. 2,5% населення працездатного віку, у сільській місцевості – 2,4%, у міських поселеннях – 2,6%.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до служби зайнятості, у вересні 2014 р. порівняно з серпнем зменшилась на 37,6% і на кінець місяця становила 673 одиниці.

Навантаження зареєстрованих безробітних на 1 вільне робоче місце (вакантну посаду) на кінець вересня п.р. становило 28 осіб (проти 17 осіб на кінець серпня 2014 р.). Значення показника коливалося від 12 осіб в Черкаському МЦЗ до 685 осіб у Городищенському РЦЗ, а на підприємствах Драбівського та Жашківського районів взагалі не було вільних робочих місць.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устатковання, складання устатковання та машин (21,7% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший – на технічних службовців (1,8%).

За сприяння державної служби зайнятості у вересні 2014 р. було працевлаштовано 2165 осіб, або 9,4 % від загальної кількості безробітних.

Серед працевлаштованих 56% становили жінки, 45,1% – молодь у віці до 35 років. Найбільша частка працевлаштованих серед осіб, які мали статус безробітного, спостерігалася в Маньківському РЦЗ (17,8%), найменша – в Уманському РЦЗ (3,2%).

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж вересня п.р., становила 15,1 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1091 грн., що дорівнює 89,6% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1218 грн.).

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.