181801

Колишній дитячий садочок, що у Південно-західному районі по вулиці Конєва, уже більше року не працює. Нині там мешкають люди без місця проживання. Вікна і двері вибиті. Щовечора там відбуваються бійки. Приміщення слугує наркопритоном, – інформує ВІККА

Депутат міської ради від “Вільних демократів” Микола Бондаренко почав “шукати кінці”: хто відповідає за це приміщення, чому його не можна відновити?

– Садочок багато років тому був виведений з фонду освітніх закладів. Півтора роки тому там розміщувався філіал бібліотеки. Після того, як бібліотека з’їхала, а будівлю передали на баланс департаменту соціальної політики – приміщення фактично залишилося без господаря. На сьогодні, приміщення цього колишнього дитячого садочку слугує розсадником правопорушень на окрузі, – розповів депутат.

898557
Він ініціював на сесії міської ради питання про зміну власника колишнього дитячого садочка. Перед цим ним опікувався департамент соціальної політики. Микола Бондаренко попросив передати його в департамент економіки. Міська рада цю ініціативу підтримала.

Нині ж чиновники мають визначитися з ремонтом, охороною і тим, що розташовуватиметься у цих приміщеннях.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.