IMG_20141031_185408
Фото Сергія Стаська

Зламати стереотипи. Саме таку мету на цьогорічний Хелоуїн поставив перед собою та глядачами Черкаський обласний художній музей.

Піротехнічні сеанси, морок у підвалі, граф Дракула, який вільно пересувається величезними коридорами художнього музею, який на один день, лише на Хелоуїн, став домівкою для різних моторошних персонажів.

Це все – у рамках промо-проекту “Морок party”, що цього року вирішили спільно започаткувати Черкаський обласний художній музей та ГО “Книжковий Маестро”.

“Сьогодні головною є молодь, тому цей захід є перемогою над страхом. Ми вирішили зламати певні стереотипи щодо музею, оскільки у стінах закладу показуємо, що мистецтво може бути містичним. Була ціль змінити кут зору на нього, а людям це сподобалося”, – зазначила директор Черкаського обласного художнього музею Ольга Гладун.

Подібна ініціатива у Черкасах було реалізована вперше, однак організатори запевняють, що подібні заходи, зважаючи на ажіотаж серед містян, продовжуватимуться і у наступному році.

“Цього року ми вирішили ризикнути, на що не наважилися у минулому. Якщо є можливість залучити молодь до активного життя, то ми обов’язково будемо це робити. Нехай це буде Хелоуїн, але він з літературним підтекстом”, – зазначила керівник ГО “Книжковий Маестро” Людмила Фіть.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.