Мистецтву фотографії сьогодні вчили студентів кафедри дизайну Східноєвропейського університету. Майстер-клас провели Ольга Степаньян, Анатолій Ядчук і Сергій Черкасов – керівники фотоклубу FOTCUS, діючого при Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі.

Про це повідомляє прес-служба Східноєвропейського університету.

Із вітальним словом виступила директор центру Тетяна Артеменко, яка розповіла про діяльність фотоклубу. Він був створений із метою надання можливостей молоді безкоштовно здобути знання і практичні навички у сфері фотографування. Клуб працює майже рік і є досить популярним серед студентів.dbf5e1a6-2e52-43b3-8f00-1acac494943b

Анатолій Ядчук ознайомив учасників майстер-класу із ключовими поняттями про фотографію (діафрагма, витримка, світлочутливість матриці) та надав рекомендації стосовно налаштування правильної експозиції під час різних видів зйомок.

Основні секрети побудови вдалої композиції в кадрі презентував Сергій Черкасов. Митець розказав про правила «третин» і «золотого перетину», які допомагають вірно розташувати об’єкт зйомки. Заразом він дав поради з фотографування пейзажу, портрету, натюрморту, репортажу і макрозйомки.

У творчому доробку Ольги Степаньян здебільшого чорно-білі світлини. Студентам майстриня пояснила, що чорно-білий колір набагато яскравіше передає суть знімку і того, що відбувається на ньому. Ольга поділилася власним досвідом роботи, зокрема щодо створення психологічних образів на фото.

На завершення зустрічі Тетяна Артеменко разом із фотографами запросила студентів відвідувати безкоштовні заняття в ресурсному центрі, аби ще більше дізнатися про тонкощі цього мистецтва.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.