70fbdd8cf257f6abc15f35b0d8500d79

На першому міському конкурсі читців української поезії «Мистецтво у віршах», який відбувся 18 жовтня в міському Будинку культури ім. І. Кулика, найбільше учасників було в номінації «Читання авторської поезії». Учасники представили патріотичну поезію, присвяченої подіям в Україні, – пише “Прочерк”.

218x254-images-news-102014-73abea3f59541adcb16e2749a84aaad4
На фото – організатор конкурсу Людмила Коломієць

Загалом виявили бажання продекламувати поезію в трьох номінаціях – «Декламація поезії класиків», «Декламація сучасної поезії» та «Читання авторської поезії» – близько півсотні осіб.

Організувала конкурс викладач колегіуму «Берегиня», солістка жіночого вокального гурту «Буднітай» Людмила Коломієць.

Вік учасників конкурсу був від 15-ти до 73-х років.

– Приємно вразили конкурсанти своїми образами, – зауважує в коментарі «Прочерку» Людмила Коломієць. – Валентина Ломова, наприклад, була відзначена за яскравий костюм у народному стилі. Багато учасників читали вірші під музичний супровід, а ще двоє конкурсантів акомпонували собі на гітарі.

У номінації «Декламація поезії класиків» перемогу здобув студент фізичного факультету Черкаського національного університету Олександр Ластівка, який проникливо продекламував уривок із поеми «Гайдамаки» Т.Г. Шевченка. Він не лише отримав першу нагороду в своїй номінації, а й став лауреатом Гран-прі, одностайно за рішенням журі.

Друге місце у цій категорії здобув студент-фізик Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Павло Коробко, який спеціально приїхав з Києва, щоб взяти участь у конкурсі.

Третім призером стала учениця 10-М класу ЗОШ №32 Марія Теслюк.

У номінації «Декламація сучасної поезії» з найвищими оцінками журі переміг журналіст громадського телебачення (Черкаси) Олексій Хуторний, який акомпонував собі на гітарі під власну мелодію.

a8dade1d62ec8cd5178f85557ba09830
Друге місце отримала учениця Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №17 Анастачія Монархова, яка читала вірш Л. Лєготаєва «Скажи дідусю…».

Третє місце посіла учениця Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №20 Анастасія Кононенко із твором Д. Павличка «Два майдани».

У номінації «Читання авторської поезії» першу нагороду отримав Петро Безпалий за твір «У сиву давнину», друге місце посів відомий в Черкасах режисер та культурний діяч Олександр Бондаренко з патріотичним віршем «Віночок з Майдану», який закінчив піснею. Третім місцем відзначили талановиту молоду поетесу Вікторію Самарську, виступ якої тривав всього 1,5 хвилини, але надзвичайно вразив журі.

«Я розповім тобі…» Вікторія читала під музичний супровід романтичної мелодії.

Усі учасники були нагороджені подяками за участь у конкурсів.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.