3

Започаткувати його планують у рамках міжнародного проекту «Tempus NETCENG», одним із трьох українських учасників якого є ЧДТУ.

 

– Наступного року ми плануємо відкрити майданчик для стартапів – інжинірингову школу, слухачі якої будуть отримувати як знання, так і практичний досвід, що дасть їм можливість у підсумку створювати і реалізовувати у Черкасах інноваційні ідеї, – повідомив директор НДІ ЧДТУ Максим Бондаренко. – Це буде центр досліджень і проектної діяльності, що поєднає зусилля науковців, експертів, студентів, старшокласників і, загалом, перспективної молоді – що стане потужним каталізатором для створення новацій.

Базою для відкриття майданчика для стартапів стане надпотужна комп`ютерна лабораторія, нещодавно отримана ЧДТУ у рамках проекту «Tempus NETCENG».

Як зазначила локальний координатор проекту «Tempus Netceng», завідуюча кафедрою комп’ютеризованих та інформаційних технологій ЧДТУ Юлія Бондаренко, у рамках цього проекту  в університеті також створено DLM-офіс, діяльність якого спрямована на підвищення якості теоретичної та практичної підготовки та рівня конкурентоспроможності на ринку праці випускників університету освітньо-наукового рівня доктора філософії (зокрема, в інженерії) завдяки участі підприємств міста та області у формуванні освітніх програм підготовки та ознайомленню викладачів ЧДТУ зі світовим досвідом підготовки докторів філософії  під час тренінгів у ряді європейських вишів.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.