[ File # csp0316262, License # 1084675 ] Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php) (c) Can Stock Photo Inc. / gvictoria

– Сьогодні Україна тісно співпрацює з Польщею та Китаєм – створюються спільні підприємства, українці  їдуть працювати та навчатися за кордон – тож знання саме цих  іноземних мов наразі на часі, – зазначила директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ Світлана Лишко. – Саме тому, із 15 листопада ми розпочинаємо інтенсивні мовні курси – польської та китайської мов, на яких викладатимуть носії мови, висококваліфіковані фахівці.  Навчання триватиме півроку – і після успішного складання іспиту слухачі курсів отримають відповідні сертифікати. Записатися на курси може кожен бажаючий – у будь-який робочий день, у нашому центрі (кабінет № 240 корпусу №2 ЧДТУ).

Загалом, ми маємо можливість проводити курси і з німецької, іспанської та французької мов, які готові розпочати по мірі комплектації груп із зацікавлених  черкащан. Крім того, в університеті уже давно діють курси англійської. 2016 рік проголошено роком англійської мови в Україні, тож ми  запровадили  програму з вивчення англійської мови: за сприяння висококваліфікованих фахівців лінгвістичного факультету було розроблено дві навчальних програми, для різних рівнів підготовки слухачів.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.