5

Уже із цього року Черкаський державний технологічний університет розпочне готувати фахівців із практичної філософії та соціальних технологій.

 

– Ми готуватимемо фахівців, що по закінченню вишу зможуть працювати експертами, аналітиками, політтехнологами, фахівцями з РR та соціальних комунікацій, стати топ-менеджерами соціально-політичних агенцій, керівниками соціальних проектів та проектів з суспільно-політичного моніторингу громадської думки, – зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор. – Набір на нову спеціальність – філософія – буде відкрито уже під час цьогорічної вступної кампанії: і на бакалаврат (вступ на 1 курс) і на магістратуру (вступ на 5 курс). Для магістрів буде можливим і так званий «перехресний вступ»  – із будь-якої іншої спеціальності. Ми плануємо набрати до 25 абітурієнтів – як на бюджетну форму навчання, так і на контрактну.

– У процесі свого навчання майбутні філософи розвиватимуть навички критичного мислення, здатності приймати стратегічні рішення, вміння бути лідером, – повідомила деталі завідувач кафедри філософських та політичних наук ЧДТУ Анжела Бойко. – Вони отримають можливість за своїм вибором вивчати ряд дисциплін англійською мовою,  зможуть пройти стажування у Європарламенті та взяти участь у роботі Центру соціальних технологій та Школи молодого депутата, що діє у ЧДТУ.

Дізнатися детальну інформацію про вступ на нову спеціальність можна тут:

https://chdtu.edu.ua/feu/kfs

www.facebook.com/pg/ph01092016/posts/?ref=page_internal

Кафедра філософських та політичних наук: (0472) 73-02-18

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.