2

Цьогоріч у Черкаському державному технологічному університеті розпочнуть підготовку фахівців зі спеціальності «Історія та археологія».

 

– Відтепер наш університет готуватиме фахівців у галузі історії, музеєзнавства, експертизи культурно-історичних цінностей, правової охорони історико-культурних пам’яток. Набір студентів на спеціальність «Історія та археологія» розпочнеться уже під час цьогорічної вступної кампанії. Згідно ліцензійного обсягу,  ми плануємо набрати до 40 студентів на денну та заочну форму навчання.  Ми ставимо перед собою завдання формування кадрового та наукового потенціалу України через пізнання історико-культурної спадщини нашого народу. Реалізуватиме це колектив докторів та кандидатів наук (авторів монографій, підручників, посібників, авторських курсів з історії) у рамках наукової школи, що діє в Черкаському державному технологічному університеті з 1998 року, – зазначив  ректор ЧДТУ Олег Григор.

– Наші студенти матимуть змогу отримати ґрунтовні знання з різних галузей історичної науки, зокрема – історії України, всесвітньої історії, археології, етнології, історичного краєзнавства, джерелознавства, історіографії. Зможуть опанувати основи науково-дослідницької роботи в бібліотеках, архівах, музеях, а також – публікувати власні роботи в наукових виданнях, брати участь у міжнародних наукових конференціях, – повідомила завідувач кафедри історії України та суспільних дисциплін,  кандидат історичних наук, доцент Ірина Стадник. – По закінченню навчання наші випускники зможуть працювати у науково-дослідних інститутах та дослідницьких центрах, у антикварних і букіністичних салонах (експертами-консультантами), у структурі органів державного управління, у музеях, історико-культурних заповідниках, тощо.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.