56_7a29d

Заява Черкаської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка» щодо підтримки єдиного кандидата у народні депутати по 200-му одномандатному мажоритарному округу Віталія Чудновського

Партія «Блок Петра Порошенка» послідовна в проведенні чесних виборів та виконала дану на передвиборчому з’їзді обіцянку і напередодні виборів погодила загальних мажоритарних кандидатів з іншими демократичними партіями. У нас є всі шанси залишити за бортом наступного скликання Верховної ради одіозних регіоналів, які замаскувались під самовисуванців. Всього 12 узгоджених кандидатів від демократичних сил проти 12 одіозних кандидатів. Демократичні сили прийняли рішення узгодити кандидатуру Віталія Чудновського від “Блоку Петра Порошенка” на 200-му мажоритарному округу Черкаської області як єдиного демократичного кандидата на цьому окрузі. “Блок Петра Порошенка”, партія “УДАР”, Радикальна партія та“Народний Фронт” прийняли таке рішення заради перемоги над самовисуванцем Антоном Яценко, який був членом Партії регіонів і очолював Черкаську облорганізацію цієї партії до червня поточного року.

Черкаська обласна організація політичної партії “Блок Петра Порошенка” звертається до кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №200 Ігора Ліпкана, який йде від “Народного фронту” погодитись з рішенням своєї політичної сили і підтримати єдиного кандидата від демократичнх сил Віталія Чудновського.

Також звертаємось до кандидатів в народні депутати Андрія Дикуна, який представляє аграрний сектор і Людмилу Кирилюк, яка балотується від партії “Батьківщина” підтримати єдиного кандидата від партії “Блок Петра Порошенка” аби не розпорошувати голоси виборців та заради перемоги над одіозним Антоном Яценко, ідеологом створення тіньової схеми Тендерної палати. Саме Антона Яценка у 2012 році звинувачували у підкупі голосів виборців за 200 грн., саме він був причетний до ДТП, в яких загинули люди. Як народний депут від Партії регіонів саме він голосував за російську мову і диктаторські закони 16 січня. Кожен кандидат має розуміти, що не підтримавши єдиного кандидата, він підіграє АнтонуЯценку і тим самим допомагає йому знову стати депутатом. Закликаємо усіх об’єднатись і однією командою йти проти колишньої бандитської влади, яка краде в українців мільярди, а купує — за копійки. Просимо Вас не допустити повторення ситуації 2012 року і не дати колишньому регіоналу знову обратись до Верховної Ради.

Черкаська обласна організація політичної партії “Блок Петра Порошенка” вкотре закликає політиків, котрі представляють демократичні сили, об’єднатися, щоб виправдати сподівання народу. Адже Небесна сотня і Герої АТО поклали своє життя не за чиїсь політичні амбіції, а за єдину справедливу європейську Україну!

Настав час єднатися! Тільки об’єднавшись, українці зможуть добитись змін, так само, як змогли скинути диктатора.

*00

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.