Віце-спікер Верховної Ради, один із лідерів об’єднаної опозиції «Батьківщина» Микола Томенко заявив сьогодні на Черкащині, що складається враження, що «донецька» влада на Черкащині не довіряє місцевим організаціям Партії регіонів, пише сайт “Про головне”.

Томенко відзначив, що, як і прогнозувалося, «донецька» влада в Черкаській області (як відомо, за оцінками експертів, на Черкащині більше ста чиновників, що обіймають керівні посади в області, починаючи з голови обласної адміністрації, є представниками з Донецького регіону) в останній період виборчої кампанії по багатьом округам відмовилися від підтримки кандидатів в народні депутати — членів Партії регіонів, яких офіційно було висунуто на з’їзді. «Таких кандидатів або зняли, або неформально кинули весь ресурс на приїжджих мільярдерів, і таким чином відмовилися від реальної підтримки кандидатів від Партії регіонів», — пояснив він.

P. S. Шкода тільки, що такий шанований політик і трибун, як Микола Томенко, чомусь зовсім не бере на себе зусиль хоч якось підкріпити свою заяву фактами, іменами та цифрами. От не дає Миколі Володимировичу спокою “донецька” влада – бо вочевидь, окрім географічних, інших аргументів у опозиціонера у владі не залишилось. Прямо якась нерівність за географічним принципом. Проте нам, чесно кажучи, дуже б хотілося знати, на яких таких “експертів” посилається чи то віце-спікер, чи то опозиційний ресурс? Як їх звуть, тих таємничих “експертів”, де вони працюють і де можна з їхніми оцінками ознайомитися? І, це, часом, не колеги “британських учених”? Бо, як правило, коли йдеться про конкретику у дуже слизьких  темах, де треба доводити свої “резонансні” заяви фактами і цифрами, чомусь трибуни від ОО акуратно “з’їжджають з теми”. Чому, цікаво? Чи не тому, що так легше не відповідати за свої ж власні слова?

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.