Черговий особистий прийом громадян провів сьогодні голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Під час цієї зустрічі з жителями різних районів області він розглянув 15 звернень, частину з яких почав вирішувати просто на місці. Серед основних питань, які цього разу потрапили в поле зору обласного очільника, – допомога з працевлаштуванням та забезпечення амуніцією військових.
Так, мама учасника антитерористичної операції Галина Кочерга прийшла до керівника краю з проханням допомогти з амуніцією роті спецпризначенців, у якій служить і її син. Забила на сполох через нестачу зброї, боєприпасів та іншої військової техніки у 14-ому батальйоні тероборони (“Черкаси”), який передислокувався на схід, і черкащанка Любов Величко. За її словами, нині бійці змушені мало не голими руками йти проти противників. Відтак, голова ОДА доручив якомога швидше відшукати для цього батальйону десять КрАЗів чи повнопривідних КамАЗів у гарному стані та підсилити їх.
Вимушений переселенець Сергій Горовенко, який приїхав сюди з Краматорська і нині оселився у Деньгах Золотоніського району, просив допомогти йому з роботою. Уже під час прийому очільник області домовився йому про кілька співбесід і сподівається, що вони дадуть очікуваний результат. Із аналогічною проблемою вперше на прийом громадян прийшли ще двоє черкащан.
Учасник бойових дій із селища Стеблів, що у Корсунь-Шевченківському районі, звернувся до голови ОДА щодо пільгового перевезення у міському та приміському транспорті.
Не вперше стукають у різні двері ошукані будівельною фірмою пайовики. Будинок за адресою Смілянська 2/1, який мали здати в експлуатацію ще у 2009-ому році, досі не звели. Заявники переконують, що наразі на об’єкті практично не працюють будівельники, мовляв, їм не платять зарплатню.
Окрім того, під час прийому громадян порушувалися і земельні питання. Так, жителька села Матусів Шполянського району Любов Дишлева просила посприяти їй у вирішенні питання щодо надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
А співробітники Мокрокалигірського психоневрологічного інтернату, що в Катеринопільському районі, клопотали перед головою ОДА за те, щоб нинішнього керівника цього закладу залишили на своїй посаді.
Очільник області вислухав кожного громадянина, який прийшов до нього, та дав доручення відповідним службам щодо розв’язання їхніх проблем. Більше того, він додав, що тим працівникам, які не виконали його доручення дані під час особистого прийому, будуть винесені догани, інформує прес-служба Черкаської ОДА.
Все це піар. Ні про людей, тим більше про їх добробут не думає Ткаченко. Яскравий приклад Ка…. (ректор ЧДТУ), про її курупційні схеми весь инет пише, та Ткаченко її підтримує в перших рядах і також гальмує її кримінальну справу, яка вже давно на наї заведена. Питання чому? Відповідь дуже проста, Ткаченко проплатив їй написання для нього докторської дисертаії і тепер Качала може творити, що сама захоче. Попередню кандидатську дисертацію вона теж для нього писала, правда він дуже скаржився, що дуже дорого. Але нічого, мабудь на докторську вже знижку отримає. Сама звісно Качала десертації не пише, в неї існує цілий цех по написанню таких робіт і продає вона їх направо і наліво. Отак наші можновладці купують дисертації. А ми говорим про майдан, про те що наші бійці гинуть на сході. Наш губернатор тільки піариться на цьому, а сам підтримує таких, як Ка….а. Доречі сьогодні Ка….а вітала його з призначення в перших рядах)))Текст коментаря