20141410200333

Куточок Меморіального парку Золотоноші, де вже за місяць має постати пам’ятник “Небесній Сотні”, 14 жовтня освятили представники трьох конфесій – православних (Московського і Київського патріархату) і греко-католицької. Про це повідомляє Золотоноша-онлайн.

Для освячення спеціально було обрано свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке особливо шанують українці як День українського козацтва, а тепер – і як День захисників України.

– Це – місце єднання жителів Золотоноші незалежно від того, хто до якої церкви ходить і як мислить, – сказав у своїй короткій промові міський голова Віталій Войцехівський. – Це місце єднає нас у відчутті національної гідності, патріотизмі й усвідомленні приналежності до славної, єдиної держави!

Із вітанням учасникам торжества звернувся й голова районної ради Валерій Саранча.

Проект пам’ятника було створено ініціативною групою, а виготовлено його буде на місцевому підприємстві. Для участі в освяченні зібралися учасники Майдану, віруючі різних конфесій, представники громадськості, держслужбовці.

Поруч із місцем, де буде встановлено пам’ятник Небесній Сотні, вже є меморіали остарбайтерам і ветеранам ІІ Світової війни, жертвам Голодомору, афганцям, чорнобильцям.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.