default «Громадянська позиція» – єдина з прохідних партій, яка взагалі на сьогодні не має телевізійної реклами, бо не бере грошей в олігархів, – заявив кандидат у народні депутати України Тарас Стецьків під час свого перебування у Черкасах.

 Згідно з більшістю соціологічних опитувань, партія «Громадянська позиція»  на чолі з Анатолієм Гриценком проходить до парламенту, тож матиме можливість взяти участь у формуванні української проєвропейської, демократичної більшості, зможе вносити і голосувати за ті закони, які напрацьовані політичною командою. У зв’язку з цим активізувалися різні спроби чорного піару.

– Опоненти не змогли вигадати більш серйозного закиду в наш бік, як той, що партію фінансують олігархи, – зауважив Тарас Стецьків, депутат п’яти скликань, польовий командир Майдану-2004, №7 у списку партії «Громадянська позиція». – Спочатку цю тему з Льовочкіним розгортав телеканал 1+1, а потім почали розказувати про Фірташа, Коломойського, Ахметова і т. ін. Це все неправда. Аргумент на поверхні. Якби  «Громадянську позицію» фінансували олігархи, телевізійна реклама партії точно мала би бути на «Інтері», «ІСТV», телеканалі «Україна». Ми ж на сьогодні єдина з прохідних партій, яка взагалі не має телевізійної реклами.

Згідно оприлюднених розцінок, одна хвилина телевізійної реклами на телеканалі «Інтер» коштує двісті тисяч гривень. Основні партії дають десять подач в день по тридцять секунд кожна.

– Усі партії, які зараз змагаються за проходження до українського парламенту, витрачають в день на рекламу тільки на одному телеканалі приблизно мільйон гривень і більше. У нас такої можливості немає, – говорить Тарас Степанович. – «Громадянська позиція» не брала грошей в олігархів, і саме завдяки цьому партія матиме в парламенті незалежну позицію, представляючи виключно інтереси виборців.

Тарас Стецьків наголосив, що ці позачергові вибори 26 жовтня  мають величезне значення для нашої країни, яка знаходиться у стані війни і конче потребує реформ. Від того, чи утвориться в наступному парламенті критична маса розумних, патріотично налаштованих і професійних депутатів, буде залежати, як країна розвиватиметься далі.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.