default

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр  імені Т.Г.Шевченка запрошує:

 23 жовтня, четвер, 18.30

СНІДАНОК  З  ВОРОГОМ

Вистава, що перегукується із подіями у зоні конфлікту, військовою агресією з боку Росії. Вистава про любов, сильнішу за ненависть і смерть. Трагіфарс про війну, комедія абсурду – що переходить у абсурд реальності – поставлена на черкаській сцені молодим режисером із Криму Антоном Романовим.

25 жовтня, субота, 17.00

ДУЖЕ ПРОСТА ІСТОРІЯ

Сучасний драматург Марія Ладо написала «Дуже просту історію» – про те,  як сільська дівчина Дарина завагітніла від Олексія, сина першого на селі п’яниці. Рішення батька Дарини однозначне – аборт. Страшний вирок  сколихує спокійний ритм життя всіх дійових осіб цієї  –  людей, тварин та небожителів…

 

28 жовтня, вівторок, 18.30

ДУМА ПРО БРАТІВ НЕАЗОВСЬКИХ

Епохальна драма Ліни Костенко, що перегукується із подіями на Майдані.

 29 жовтня, середа, 18.30

ПРЕМЄРА  ВИСТАВИ  В  РАМКАХ ПРОЕКТУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ТЕАТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

СКАНІНГ

Такого у Черкасах ще не було!

Вистава-фантазія у стилі кіберпанк, (аналог «Матриці», «Початку», «Важко бути Богом»). Майбутнє, десь через 300 років, коли люди  знаходяться у Системі, яка їх   контролює   на    рівні думок і почуттів. Люди у Системі переконані, що живуть у вільній країні, працюючи 16 годин на добу, без вихідних, без часу на творчість, на почуття. Щомісяця відбувається ротація жінок: вони переходять від чоловіка до чоловіка, не розуміючи, що з ними відбувається… Але природа бере своє і Система  дає збій. Вистава про майбутнє-минуле, спотворене суспільством, де природа пробивається через це спотворення.

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор – 36-07-18

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.