Сьогодні у окружному адміністративному суді Черкас знову розглядають справу екс-прокурора Черкаського району Руслана Олійника.
Читайте також: Під адмінсудом у Черкасах палять шини (фото, відео)
На початку засідання суддя Трофімова попросила представитись всіх присутніх. На засідання прийшли представники громадський організацій, наглядачі за судовими процесами та представники ЗМІ.
Зазначимо, що для того, щоб потрапити на засідання представники ЗМІ довелося писали заяви на дозвіл.
Прокурор подала клопотання оприлюднити лист, в якому забороняється його допускати до державної таємниці. Адвокат Олійника в свою чергу наполягає на тому, що цей лист доступний тільки для СБУ.
Після цього судді Тимошенко і Гаврилюк написали заяви про самовідвід у звязку з відсутністю допуску до державної таємниці.
Читайте також: “Погрішності у справах Олійника і Корчаки зроблені навмисно”, – черкаський активіст
Наразі обговорюється питання про те, що наступне засідання пройде у закритому режимі.
Це пояснюють тим, що журналісти та громадські активісти не мають права знати про державну таємницю. У свою ж чергу громадяни вважають, що все це робиться зумисне, щоб заховати правду від людей.
Будьте чемні