Фото з сайту "ТСН"

Вітчима дівчинки відпустили під підписку, врахувавши гарну характеристику з місця роботи.

У Черкасах вітчим, який тривалий час катував і ґвалтував шестирічну дитину, опинився на волі, йдеться в сюжеті ТСН.

Його затримали правоохоронці, але Придніпровський суд Черкас, визнаючи чоловіка винним, відпустив під підписку про невиїзд, врахувавши гарну характеристику з місця роботи.

Мати-одиначка пригадала, як мріяла, щоб її донька мала повноцінну родину, тож вийшла заміж вдруге. Але сімейна ідилія вже за кілька місяців перетворилася на пекло, спочатку для неї, потім і для дитини. “Він почав руки розпускати, Вероніку карати, у кут ставив на коліна по дві, по три години”, – розповіла Ольга. Жінка не витримувала знущань і йшла від чоловіка. Каже, що і досі жалкує, що повірила в чергові обіцянки і повернулася знову.

Поки вона була на роботі, чоловік катував її шестирічну доньку. Однак про те, що чоловік ще й ґвалтує її дитину, жінка запевняє, що навіть не здогадувалася. Дізналася випадково, коли застала доньку всю в синцях. Переборюючи страх, дитина розповіла про катування вітчима.

Мати відразу написала заяву в міліцію. Чоловіка затримали в той самий день на роботі. Свої дії він називав заходами виховання. Але Придніпровський суд Черкас звільнив ґвалтівника із СІЗО, а згодом і відпустив – на пом’якшення вироку вплинула позитивна характеристика з роботи.

“Призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі і звільнено з іспитовим строком на 3 роки… прокурором було внесено апеляцію, яка на даний час розглядається”, – повідомила прокурор Черкас Ірина Протас.

Таке рішення суду суперечить Конвенції про захист дітей від сексуальної експлуатації, яку Україна ратифікувала в червні, кажуть правозахисники. За цією конвенцією, за сексуальне насильство над дітьми, винного мають карати лише позбавленням волі – без пом’якшень.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.