Prokuratura__oskarzhila_virok_sudu_stosovno_gromadyanina_Rosiyi_zvinuvachenogo_u_vbivstvi_1362139646

Заява Черкаської обласної організації «Блоку Петра Порошенка»

Суд відмовив у задоволенні позову Антона Яценка про визнання наклепом нібито інформації щодо його причетності до ДТП, у якому загинули люди. І його судовий позов, яким Антон Яценко просив визнати оприлюднені повідомлення про причетність його до ДТП, спричинений безсиллям депутата і намаганням перед виборами будь-якими способами відчистити свою репутацію.

Антон Яценко, кандидат по 200-му виборчому округу, програв апеляційний суд «Блоку Петра Порошенка». Туди він звернувся, аби оскаржити рішення Черкаського окружного адміністративного суду. Зокрема черкаський суд відхилив позов «тендерного барона» до «Блоку Петра Порошенка» та ТРК «ВІККА». Антон Яценко намагався визнати в судовому порядку недостовірною інформацію, висвітлену на сторінках сайту «ВІККА», про його причетність до трагічного ДТП та оскаржити заклик не голосувати за представників злочинного режиму. Колишній регіонал просив суд кваліфікувати цю інформацію як наклеп.

Однак Антон Яценко програв суд першої інстанції, а звернувшись до Київського апеляційного адміністративного суду – зазнав поразки і там.

Крім того, під час розгляду аналогічного позову до Черкаської обласної організації «Блоку Петра Порошенка» та сайту «Про все», у суді першої інстанції суддя, якій випало розглядати цю справу, заявила про самовідвід, оскільки не може бути об’єктивною при розгляді цієї справи.  «має обставини, які викликають сумнів у її неупередженості». Причиною такої самокритичності судді є те, що особа, загибла в дорожньо-транспортній пригоді, до якої причетний Антон Яценко, є її родичем. Суд задовольнив самовідвід.

00

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.