foto-3 

Студенти Черкаського державного бізнес-коледжу просять відремонтувати тротуар та майданчик перед гуртожитком, зруйновані «шляховиками» під час капітального ремонту вулиці Чорновола.

foto1

«Шановний пане мере Анатолій Бондаренко! ДО ЗИМИ ЗАЛИШИЛОСЬ 16 ДНІВ!!! Від імені всіх студентів та працівників бізнес-коледжу висловлюємо своє занепокоєння припиненням ремонтних робіт за адресою вул. Чорновола, 243 (гуртожиток бізнес-коледжу). Ще місяць тому перед гуртожитком були демонтовані старі бордюри та асфальт, але, не зважаючи на швидке наближення зими, роботи досі не розпочалися. У   гуртожитку проживають 250 студентів, біля нього щодня проходить більше тисячі трьохсот осіб – на навчання та на роботу. Тож хочемо звернутися до Вас – як до голови міста Черкаси – із проханням приділити належну увагу у вирішенні питання благоустрою даної території», – із таким проханням через соціальну мережу Facebook звернувся до мера заступник голови Студентської ради ЧДБК  Євгеній Походун.

На початку листопада активісти Черкаського державного бізнес-коледжу організували  флеш-моб – із фото на фоні асфальтових руїн біля гуртожитку – та поширенням їх  через мережу Facebook. Аби міська влада нарешті звернула на них увагу, студенти зареєстрували електронну петицію на сайті міської ради, на яку міська влада таки змушена буде дати відповідь. Євген вірить, що петиція швидко набере необхідні 250 підписів. Якщо і вона не допоможе – активісти коледжу не складатимуть руки і добиватимуться вирішення проблеми всіма можливими способами.

Підтримати електронну петицію своїм голосом можна за посиланням: http://rada.ck.ua/petitions/web/77

foto2

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.