Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), заохочує до професійного зростання здібних студентів. У рамках ініційованої холдингом освітньої програми з підтримки хімічної освіти вони мають можливість пройти на підприємстві навчально-виробничу практику, пише “Діловий регіон“.
Нині в технологічних та допоміжних цехах підприємства практику проходять 20 студентів, – інформують у прес-центрі ПАТ “Азот” м.Черкаси. Перший професійний досвід на проммайданчику ПАТ «АЗОТ» здобувають студенти Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету та Черкаського політехнічного технікуму.
– Підприємства холдингу OSTCHEM постійно інвестують в розвиток здібних студентів. Завдяки активній співпраці з навчальними закладами нам вдається підвищити рівень працевлаштування випускників та водночас заповнити кадровий дефіцит, який нині характерний для вітчизняної хімічної галузі через брак фахівців на ринку праці, – зауважує голова правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.
До кінця листопада група студентів Черкаського політехнічного технікуму, які навчаються за спеціальністю «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості», проходитиме навчально-виробничу практику в цеху А-5 з виробництва аміаку. Програмою передбачено як теоретичне, так і практичне навчання. Свій досвід студентам передаватимуть інженерно-технічні працівники цеху.
– Ми вперше проходимо практику на базі підприємства, а не технікуму. У нас з хлопцями чітка мета – протягом двох місяців поповнити багаж знань і здобути виробничий досвід, оскільки плануємо не просто отримати диплом, але й працювати в подальшому за спеціальністю, – зазначає Максим Позігун, студент технікуму. – На «Азоті» працюють мої батьки: тато – на виробництві аміаку, мама – на виробництві карбаміду. Після закінчення технікуму я теж хотів би поповнити колектив черкаських хіміків, тому практика для мене є хорошою нагодою, щоб зарекомендувати себе і показати свій потенціал.
З початку 2015 року понад 160 студентів із різних навчальних закладів України ознайомилися з технологією виробництва мінеральних добрив на ПАТ «АЗОТ» і вдосконалили свої практичні навички в процесі роботи з досвідченими фахівцями підприємства.
Будьте чемні